Skip to main content

Duman Dedektörü Fiyatları

Duman dedektörü fiyatları çeşitlilik göstermektedir. Bu çeşitlilik içerisinden seçim yapmak için kaliteli, belgeleri tam olanı ve itfaiyenin istediği duman dedektörünü seçmek gerekmektedir. İtfaiye’nin kabul ettiği duman dedektörü kablo ile panele bağlantılı ve EN 54-7 normuna uygun olmalı, çalışma voltaj aralığı 24 Volt olmalıdır. Bu duman dedektörlerinin en büyük özelliği optik olarak algılama yapmalarıdır ve panele bağlı optik duman dedektörü diye adlandırılmaktadırlar.

Duman Dedektörü Fiyatları

Duman dedektörü fiyatı için mühendis arkadaşlarımıza danışabilir ve sizin için gerekli olabilecek olan diğer yangın ürünleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Bu bilgiler arasında işletmenizin metrekare üzerinden gerekli olabilecek dedektör sayısı, yangın sireni, yangın paneli, yangın butonu ve diğer ürünlerin adetlerini öğrenebilirsiniz. Ayrıca uzman görüşü almak için keşif isteğinde bulunabilirsiniz.

Duman dedektörü seçimi yaparken en çok dikkat etmeniz gereken konu pilli olmamasıdır. Çünkü pilli dedektörler kesinlikle itfaiye tarafından ve diğer güvenlik kontrol bilir kişilerinden onay almamaktadır.

Detaylı duman dedektörü fiyatları için bizimle 0212 422 1525 nolu telefondan mühendis arkadaşlarımıza ulaşabilirsiniz.