Skip to main content

Hakkımızda

TECRÜBE EN UCUZ MALİYETTİR….

Firmamız genelde; Proje keşif, satış, tesisat montajı, devreye alma, periyodik bakım ve satış sonrası servis konularının tamamını aynı anda ve başarıyla yürütebilen, kadrolarıyla, sektörün en eski firmalarındandır.

Yangın güvenliği sadece yangını söndürme değildir, önemli olan, yangının başlamasına engel olabilmektir.

Firmamız, uzun yıllar sattığı malzemeleri ve kurduğu sistemleri test ederek, size en iyi ürünü seçmektedir.

Elektronik yangın ihbar sistemleri son teknolojiye paralel olarak, bilgisayar tabanlı ürünler olmuştur, ve tecrübeli personel gerektirmektedir. Firmamız satış, satış destek, kurulum destek, arıza dönüşlerinde uzman personeli ile sizlere hizmet vermektedir.

Firmamız, elektronik yangın ihbar sistemlerinde, yeni başlattığı kampanyalı satışlarla, müşteri portföyünü genişletirken, bir yandan da sektöre yeni bayii ve uygulamacılar kazandırmaktadır. Yeni bayii ve uygulamacılarımıza uygulama eğitimleri vererek doğru malzemeyi doğru yerde kullanarak, etkin çalışacak sistemleri kurarak, Ülkemize de faydalı olmayı kendimize şiar edindik…

Yangın başlığı altında, yangın söndürme sistemleri, yangın önleyici erken uyarı sistemleri, yapısal malzemeler vb. sayısız konu ve ürün toplanmıştır.

Biz de yangın sensörü ve duman dedektörü ana başlıklı erken yangın ihbar uyarı sistemlerini, www.yangindedektoru.net ve www.ucuzdumandedektoru.com adıyla, ayrı ayrı bir sitelerde toplayarak yangın sensörü, duman dedektörü ve bunların tamamlayıcı ürünlerini bu kalabalıktan ayırarak kolayca seçmeniz için sizlere sunduk.