Skip to main content

Ucuz Duman Dedektörü

Ucuz duman dedektörü ile çalışan yangın alarm sistemleri firmanız, ofisiniz veya kısacası tüm yaşam alanlarınızda mutlaka olması gereken bir sistemdir. Hem mal, hemde can güvenliği için gereklidir. Bu durumun farkındalığında olan sizler yangın alarm sistemi kurdurmak istediğinde değişik fiyatlar ile karşılaşmaktadırlar. Köprücü yangın alarm sistemleri olarak itfaiyenin kabul ettiği ucuz duman dedektörü ve diğer yangın ihbar sistemleri elemanlarını en uygun fiyata bulabilmenizi sağlıyoruz.

Satmakta olduğumuz ucuz duman dedektörü özellikleri

  1. Algılama çeşidi : Optik duman dedektörü
  2. Bağlanma türü : Panele bağlı kablolu duman dedektörü
  3. Çalışma Gerilimi : 12 / 24 Volt
  4. Standart : EN-54-7
  5. Paket içeriği : Dedektör + Taban

Duman dedektörü çalışma şekli

Ucuz duman dedektörleri panele bağlı çalışmaktadırlar. Kurulum yapılan yangın ihbar paneline kablo tesisatı ile kontrol akımı gönderir. Ortamda yangın olması durumunda, optik gözler sayesinde dumanı algılar ve yangın paneline sinyal gönderir. Sinyal sonrasında panel yangın alarmı verir.

***Dikkat edilmesi gereken  en önemli konulardan bir tanesi ise itfaiyenin istemiş olduğu sistemde duman dedektörleri kablolu ve panele bağlı olmak zorundadır. Lütfen yanlış anlatışlara aldanıp pilli duman dedektörü almayınız.

Daha detaylı bilgi almak için lütfen 0212 422 1525 nolu telefondan mühendis arkadaşlarımız ile iletişime geçiniz.